Kontaktkjema

Navn (required)

Email (required)

Emne

Melding

Viktige epost adresser

Daglig Leder/Hallbestyrer | Andres Metssalu |904 78 510 | Post@larkollenil.no

Regnskap og medlemsregistrering | Aztek v/Øivind Roer | 916 27 315

Larkollcupen: | Cup@larkollenil.no

Styret

Leder | Werner Olsson | 98101181 | werner@larkollen.no

  • Leders e-post uavhengig av person – Leder@larkollil.no

Nestleder |

Økonomi | Leif-Andreas Storvik | 907 09 090 | la_storvik@hotmail.com

  • Spm. vedr. faktura: Faktura@larkollil.no
  • Andre spm. vedr. økonomi, medlemsskap etc.: Okonomi@larkollil.no

Fotball | Andreas Kalgraff| 981 70 426 | a.kalgraff@hotmail.com

  • A-lagets aktiviteter: A-laget@larkollenil.no

Bordtennis | Frank Larsen |918 39 431| frank@larkollen.no

BIG | Jørgen Aker Høydalsvik | 900 46 233 | joergake@online.no

Bygg/Anlegg | Tommy Gregersen |928 98 120 | tommy.gregersen@hotmail.no

 

Adresse:
Postboks 47
Støtvigveien 61
1560 Larkollen